МАГІГРАНД – СВІТ ЯСКРАВОГО ШОПІНГУ!

Сайт в процесі наповнення

Про комплекс

Ми раді Вас вітати на офіційному сайті
торгово-сервісного комплексу «Магігранд»!
МАГІГРАНД – СВІТ ЯСКРАВОГО ШОПІНГУ!

Торговий центр, як місце для здійснення покупок? Чи торговий центр, як місце для повноцінного життя?
Не завжди важливо бути найпершим, найбільшим, найкрасивішим… Для нас важливо бути Вашим улюбленим місцем: для покупок, для розваг, для спорту, для сімейного відпочинку і просто для прогулянки.
Саме тому наші кваліфіковані працівники кожну хвилину свого життя присвячують торговому центру «Магігранд» і Вам, нашим відвідувачам. Щоб Ви були задоволені асортиментів товарів та наданням послуг, щоб Вам було тепло та зручно, весело та цікаво.
І якщо у Вас є побажання чи прохання, пишіть, будь-ласка, на електронну адресу: market@magigrand.com.

МАГІГРАНД - торгівельний комплекс, який за 3 роки свого існування став невід'ємною частиною м. Вінниці. Він неспроста був відкритий 14 лютого, оскільки став місцем зустрічі людей, «закоханих» в шопінг. Оригінальний дизайн центру, зручне розташування, можливість безкоштовної парковки автомобіля, широкий спектр послуг, що надаються торгівельно-сервісним комплексом, дозволять комфортно відпочити і зробити необхідні покупки. Комплекс має унікальну архітектуру, завдяки якій Вам не потрібно блукати коридорами в пошуках потрібної речі, навігація комплексу проста і зрозуміла.

Торгівельний центр «МагіГранд» може запропонувати відвідувачам шопінг на будь-який смак. Тут вигідно і зручно купувати продукти харчування, спортивні товари, взуття і одяг, косметику і парфумерію вітчизняного та іноземного виробництва. Для покупців працюють бутіки відомих брендів: Мегаспорт, Madoc, Діадема, Mango, Pier Lucci, Plato, Монарх, Wenice, Cropp Town, Top Secret.

Відпочити і перекусити відвідувачі можуть в ресторанному дворику, де зібрано кафе і ресторанчики найпопулярніших ресторанних мереж: ресторан швидкого харчування Mc Donald’s, піцерія New York Street Pizza, кав’ярня Тет-а-Тет. Окрім цього в торгівельному комплексі ви знайдете різні сервіси: ательє, ремонт годинників, салон краси, фотоательє, філії банків, салони зв'язку і багато що інше.