Крамничка MICKEY – це хоч невеликий, проте унікальний магазинчик, який презентує якісні іграшки та дитячі аксесуари від світових брендових виробників


Унікальність крамнички полягає у тому, що тут зібрані герої улюблених дитячих мультфільмів: кумедні Міккі та Мінні, чарівні Принцеси Діснея, запальні Тачки та Літачки, а ще безліч інших персонажів подарують Вашій дитині море чудових емоцій, які складуть незабутню сторінку життя під назвою Дитинство. 

Ми цінуємо наших маленьких клієнтів, пропонуючи іграшки, що відповідають американським та європейським стандартам якості, є приємними на дотик і безпечними. 

Також поважаємо їхніх батьків, тому, маємо для Вас, дорогі татусі й матусі, приємний сюрприз, а саме індивідуальну дисконтну картку, що дозволяє заощаджувати 5% починаючи вже з першої покупки та 15% - до дня народження Вашої малечі. 

Уважний персонал проконсультує щодо будь-якого питання стосовно представлених в крамничці іграшок, а клієнт отримає індивідуальний підхід та 100% - гарний настрій.

ТСК «Магігранд»
1 корпус, 2 поверх

Інші учасниці